Džuutlõng (Jute pael) 2 mm 25m poolil

1,50 

Džuutlõng (Jute pael) 2 mm 25m poolil omadused

  • Looduslik ja keskkonnasõbralik materjal
  • Tugev ja vastupidav džuutkiust lõng
  • Sobib ideaalselt käsitööks, kaartide valmistamiseks ja pakkimiseks
  • Rullil 25 meetrit
  • Lihtne lõigata ja punuda vastavalt vajadustele
  • Lisab looduslikku ja maalähedast ilu igale projektile

Laost otsas

Tootekood: LEV0988 Kategooria: Silt:
Lisa Soovinimekirja
Lisa Soovinimekirja

Kirjeldus

Otsite looduslikku ja mitmekülgset materjali oma käsitööprojektide, kaartide valmistamise või pakkimise jaoks? Siis on meie džuutlõng 2 mm 25 meetri poolil ideaalne valik! See käsitöömaterjal pakub mitmeid eeliseid, mis muudavad selle mitmekülgseks ja keskkonnasõbralikuks valikuks igasugustele loomingulistele projektidele.

Miks valida meie džuutlõng:

1. Looduslik ja jätkusuutlik: Džuutlõng on valmistatud džuutkiust, mis on taimne kiud, mis tuleb džuuti taime vartest. See muudab selle looduslikuks ja keskkonnasõbralikuks valikuks, mis ei koorma keskkonda.

2. Tugev ja vastupidav: Džuutkiu tugevus muudab selle lõnga erakordselt vastupidavaks. See sobib suurepäraselt erinevate projektide jaoks, kus on vaja vastupidavust ja tugevust.

3. Mitmekülgne kasutus: Meie džuutlõnga saab kasutada mitmel erineval viisil. See sobib suurepäraselt käsitööprojektide, nagu makramee, sõlmkunst ja punumine, jaoks. Samuti saab seda kasutada kaartide valmistamisel, pakkimisel ja dekoratiivsetel eesmärkidel.

4. 25 meetrit rullil: Ühe rulli pikkus on 25 meetrit, mis annab teile piisavalt materjali erinevate projektide jaoks. See tagab, et teil on alati piisavalt varu käepärast.

5. Lihtne kasutada: Džuutlõng on kergesti töödeldav ja saab hõlpsasti kärpida ja punuda vastavalt oma vajadustele.

Kui soovite anda oma loomingulistele projektidele loodusliku ja rustikaalse puudutuse või otsite jätkusuutlikku viisi kaartide valmistamiseks ja pakkimiseks, siis on meie džuutlõng 2 mm 25 meetri poolil teie jaoks ideaalne valik. Tule ja avasta selle mitmekülgsuse ja loodusliku ilu võimalused täna!